شرایط اولیه

تمامی بازاریابان محترمی که به صورت داوطلبانه فرم بازاریابی را پر کرده اند، انشالله دعوت به همکاری خواهند شد و لینک های آموزشی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. در مرحله ابتدایی بنا به درخواست های فراوان داوطلبان محترم ورود کار شما به صورت داوطلبانه است و ما با شما قرارداد نخواهیم داشت و حقوق ثابت فقط شامل بازاریابان محترمی است که در محل شرکت فعالیت خواهند کرد، اما پس از اولین قرارداد به شما یک خط تلفن و هزینه های جنبی پرداخت خواهد شد تا با آسودگی و اطمینان بیشتر به کار خود بپردازید، همچنین با شما در صورت تمایل به صورت رسمی عقد قرار داد خواهد شد لذا در صورت دعوت به همکاری و پس مطالعه فایل های آموزشی به ازای هر قرارداد کمیسیون فوق العاده عالی چهل درصد به شما تعلق خواهد گرفت. این شرایط استثایی فقط به مدت محدود برای بازاریابان محترم اعمال خواهد شد.

برای محاسبه ی کمیسون ها ۴۰ % از قیمت های پکیج های فروشی ما را محاسبه فرمایید.

نحوه همکاری

پس از دریافت آموزش ها (گاها تا دو هفته ممکن است به طول انجامد ) لیستی از بازار هدف هر روز به هر بازاریاب ارسال خواهد شد تا با ارتباط با کارفرما بتوانند عقد قرارداد بنمایند. لازم به ذکر است چون در بدو ورود با بازاریاب قرارداد بسته نشده است تا عقد اولین قرارداد فروش هزینه تماس به عهده بازاریاب خواهد بود تا از سو استفاده برخی افراد جلوگیری به عمل آید، اما پس از عقد اولین قرارداد یک خط تلفن به احتساب هزینه های جنبی در اختیار بازاریاب محترم قرار خواهد گرفت.

عقد قرارداد

پس از اینکه شما اولین قرارداد خود را بستید، ما طراح وبسایت فرداطرح را به محل کار کارفرما اعزام کرده و پس از عقد قرارداد با کارفرما اولین پیش پرداخت که برابر با کمیسیون بازاریاب است را بدون معطلی به حساب ایشان واریز خواهیم کرد و برای عقد قرار رسمی با ایشان و به امانت قرار دادن خط تلفن و برخی پیش هزینه ها در شرکت دعوت به عمل می آوریم.

سوالات احتمالی

اگر هر کجا از پروسه بازاریابی وبسایت فردا طرح برای شما مبهم بود با معرف خود تماس حاصل کنید و یا در قسمت ارتباط با ما سوال خود را مطرح نمایید، کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

استخدام بازاریاب

بازاریابان محترم لطفا فرم زیر را تکمیل کنید و شرح مختصری از رزومه کاری خود را بنویسید. بزودی باشما تماس خواهیم گرفت.

فرم زیر را پر کنید

1 + 1 = ?